Grupy młodzieżowe są dotowane z budżetu miasta Gdyni
Aktualnosci
OGROMNY SUKCES! NASZE ZAWODNICZKI 1 W WOJEWÓDZTWIE W MŁODZICZKACH I 4 W KADETKACH I JUNIROKACH!
napisane przez admin dnia 20.06.2017
Julia Kamerka i Wiktoria Andrychowicz złotymi medalistkami w kategorii młodziczek!
Dziewczyny wywalczyły złoty medal nie przegrywając żadnego spotkania w zawodach rozgrywanych w Pucku. W finale nasze dziewczyny wygrały z zawodniczkami ze Starogardu Gdańskiego.

Dnia 04.06 w Pucku odbyły się mistrzostwa województwa w kategorii Juniorek.
Para Julka Kamerka i Kasia Marszewska szły jak burza wygrywając po kolei każdy mecz. Dziewczyny w zaciętej walce o podium przegrały z para Przyradzka/Laskowska. Trzeba też nadmienić, że Julia to jeszcze młodziczka, a Kasia jest tylko o rok od niej starsza. 3 pierwsze miejsca zajęły siatkarki UKS Zatoka 95 Puck. Wszystkie cztery pary wywalczyły awans do Półfinału Mistrzostwa Polski w siatkówce plażowej w kategorii juniorek.

Awans na półfinały Mistrzostw Polski w siatkówce plażowej w kategorii kadetek w dniu 18.06.2017 zdobyły Katarzyna Marszewska wraz z Julią Kamerką. Po całym dniu zmagań dziewczynom udało się zająć 4 miejsce w zawodach rozgrywanych w Pucku. Julia (po wcześniejszym 4 miejscu w juniorkach i mistrzostwie w młodziczkach) jako pierwsza w historii będzie reprezentować nasze województwo w każdej kategorii rozgrywkowej.

Organizatorem turniejów był Pomorski Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej, MOKSiR Puck oraz Zatoka 95 Puck.