Grupy młodzieżowe s± dotowane z budżetu miasta Gdyni
Aktualnosci
WYGRANA W TURNIEJU MŁODZIKÓW NA ZAKOŃCZENIE LIGI
napisane przez admin dnia 21.03.2017
W niedzielę 19.03.2017r. nasi młodzicy zakończyli swoje zmagania w lidze wojewódzkiej w bardzo dobrym stylu. Na turniej pojechali do Pucka, w którym ostatnim razem wygrali. Przyszło im się zmierzyć z Jurandem Malbork, Omeg± Gdynia oraz Korabem Puck.
W pierwszym meczu pokonali Malbork w dwóch setach. W drugim spotkaniu zmierzyli się z Puckiem. Tutaj również było 2:0.
Na koniec turnieju w walce o 1 miejsce w grupie i zwycięstwo w całym turnieju naszym zawodnikom wystarczyło wygrać 1 seta z Omeg±. Po przegranej pierwszej partii podrażnieni wyszli na drugiego seta i po walce na przewagi udało im się wygrać. Niestety w tiebreaku lepsza okazała się Omega, która choć przegrywała już 9:2 zdołała odrobić straty i wygrać spotkanie.
Pomimo przegranego meczu Alpat wygrał ostatni turniej w lidze. Gratulujemy!