Grupy młodzieżowe są dotowane z budżetu miasta Gdyni


ZAPISY NA IV TURNIEJ ALPAT VOLLEY V
18.10.2014

Wpisz swoje imie i nazwisko:

Twoj rocznik:

Szkola do jakiej chodzisz:


Klasyfikacja generalna
Generalna 2001-2002 2003-2004 2005 i młodsi
Miejsce Imię i Nazwisko Ranking Startowy I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej V Turniej Rank
1 Adam Tochowicz 100 - 119 117 131 136 121
2 Karolina Konieczna 100 113 118 129 122 131 119
3 Paweł Frąckowiak 100 113 122 127 127 123 119
4 Miłosz Prus 98 111 124 122 133 120 118
5 Kamila Dusowska 98 - 117 127 - 129 118
6 Mateusz Kocik 97 104 120 122 126 133 117
7 Wiktoria Bochniak 99 109 123 117 123 125 116
8 Julian Osiński 100 113 - 122 119 121 115
9 Kamil Mach 99 109 106 124 129 124 115
10 Jakub Jagiellak 100 113 - 109 122 126 114
11 Lena Kotlewska 97 104 120 118 117 130 114
12 Jakub Gasiński 98 111 124 116 117 118 114
13 Szymon Kwiatkowski 97 - 108 110 124 129 114
14 Zofia Lewandowska 98 111 116 110 124 119 113
15 Katarzyna Słonina 98 - 117 115 115 122 113
16 Laura Wiśniewska 100 - 119 115 - 116 113
17 Alicja Parchem 98 - 117 110 113 125 113
18 Małgorzata Kiełczewska 99 - 114 122 117 - 113
19 Remigiusz Mordaka 99 - - 118 124 113 113
20 Martyna Jagodzińska 98 - - - 117 123 113
21 Klaudia Rybacka 97 104 112 115 126 118 112
22 Dorota Kubiś 93 96 114 120 121 128 112
23 Miłosz Figura 96 106 120 112 120 116 112
24 Nikola Kortas 98 - 117 115 112 118 112
25 Julia Kamerka 99 109 109 117 111 120 111
26 Konrad Bobrycki 97 104 116 125 113 113 111
27 Małgorzata Wojciechowska 98 - - - 117 119 111
28 Kacper Antkowiak 95 100 109 - 120 125 110
29 Mateusz Grzenkowicz 97 99 105 115 119 122 110
30 Maksymilian Wdowczyk 96 - 111 115 118 112 110
31 Julia Woźniak 89 - 104 112 117 125 109
32 Oliwia Wojewoda 97 - 108 114 108 118 109
33 Wiktoria Bonk 98 - - 109 109 120 109
34 Aleksandra Gajkowska 98 - - 105 109 123 109
35 Agata Szymczak 99 109 111 108 114 - 108
36 Weronika Widuta 99 109 109 - 113 - 108
37 Mateusz Gasinśki 97 104 116 - 111 114 108
38 Dawid Detlaf 95 100 103 114 122 112 108
39 Michał Pilarski 94 101 100 117 122 114 108
40 Zofia Kamińska 99 - 114 109 - 109 108
41 Kinga Foelkner 95 - 102 114 115 112 108
42 Antoni Wiński 90 - - 109 115 116 108
43 Krzysztof Ustarbowski 98 - - 117 - - 108
44 Nikola Sapowska 98 - - - 117 110 108
45 Agnieszka Formela 100 113 109 - - - 107
46 Jakub Pawiński 96 106 106 110 112 111 107
47 Oliwia Milkowska 92 97 106 105 115 118 106
48 Kinga Stankowska 92 - 99 111 120 108 106
49 Paulina Pieper 91 - 93 111 113 121 106
50 Nikola Raszewska 98 - - 100 110 114 106
51 Sandra Olejniczak 96 - - - 111 111 106
52 Sara Stasiak 93 96 110 111 114 - 105
53 Karolina Mroczkowska 94 101 105 111 108 111 105
54 Marcel Gołąb 94 - 105 102 - 119 105
55 Filip Ossowski 91 93 94 112 117 116 104
56 Weronika Budzyła 94 101 113 108 106 - 104
57 Jacek Labuda 93 - 98 107 114 108 104
58 Weronika Kiczela 95 100 105 105 112 - 103
59 Jakub Wolszon 96 106 108 - - - 103
60 Martyna Skoniecka 92 97 110 105 103 108 103
61 Aleksandra Frąckowiak 90 93 97 108 116 112 103
62 Marcin Mordaka 90 103 108 105 107 105 103
63 Daria Pielecka 88 - 99 101 111 115 103
64 Natalia Burczyk 94 - - 101 103 114 103
65 Jakub Paluch 92 97 97 114 107 106 102
66 Oliwia Lipińska 90 93 - 103 106 117 102
67 Michalina Myszkowska 89 99 101 101 109 111 102
68 Jakub Mikołajczyk 92 - - - 99 115 102
69 Krystyna Andrzejewska 93 96 97 114 105 - 101
70 Zuzanna Wojciechowska 88 - 99 109 106 103 101
71 Maja Słonina 90 - - 105 105 105 101
72 Wiktor Milewski 95 100 105 - - - 100
73 Mateusz Jagódka 88 95 103 102 108 106 100
74 Magdalena Tomczyk 87 - 94 106 - 111 100
75 Marcin Słonina 90 - 95 98 109 109 100
76 Klaudia Janowska 94 - - - 105 - 100
77 Bartosz Koczara 90 - - 101 98 107 99
78 Adrian Teje 95 100 - - - - 98
79 Kamila Wrzau 93 96 - - 106 - 98
80 Maria Kurowska 90 - 92 102 102 104 98
81 Cezary Ryngwelski 87 92 97 97 104 102 97
82 Monika Radecka 89 - 104 - - - 97
83 Paweł Jackowski 94 - - 99 99 - 97
84 Aleksandra Kankowska 92 - - - 99 - 96
85 Tymon Niedziela 92 - - - 99 - 96
86 Krzysztof Kiczela 93 96 - - - - 95
87 Aleksandra Gliniewicz 93 96 - - - - 95
88 Kamil Siewert 91 93 97 - - - 94
89 Marta Dziedzic 91 93 - - 94 - 93
90 Piotr Prinz 90 - 95 - - - 93
91 Hanna Cieślińska 90 93 - - - - 92
92 Julia Piekarska 87 - 94 - - - 91
93 Aleksandra Marcinkowska 90 - 92 - - - 91
94 Dominika Bonk 98 - - - - - 0
95 Dominika Lenkiewicz 98 - - - - - 0

© 2012 - 2013 siatkówka.alpat.com.pl
projekt i realizacja: pawel.urbaniak@krolnet.pl