Grupy młodzieżowe są dotowane z budżetu miasta Gdyni
Zwiń listę
Klasyfikacja Generalna
Rozwiń listę
miejsceimie i nazwiskoSuma punktówI turniejII turniejIII turniej IV turniejV turniejVI turniej
1 Cezary Gawrysiak 86 10 11 15 0 15 35
2 Marcin Klebba 81 10 9 13 11 13 25
3 Mateusz Bartoszewicz 76 7 8 9 13 11 28
4 Jakub Filaber 74 7 7 7 9 11 33
5 Kamila Bryła 70 10 8 8 8 11 25
6 Kacper Murawa 69 5 7 11 11 9 26
7 Adrian Bielicki 58 5 6 5 5 6 31
8 Michał Ambroziak 57 7 8 11 9 0 22
9 Dominika Duda 57 5 5 6 6 9 26
10 Paweł Frąckowiak 56 3 5 8 6 8 26
11 Patryk Weisbrot 51 7 11 4 0 0 29
12 Aleksander Szermelek 49 0 5 6 7 7 24
13 Adam Tochowicz 47 1 6 6 7 5 22
14 Jakub Kwaśniewski 45 10 0 8 0 0 27
15 Szymon Kwiatkowski 41 0 4 5 6 6 20
16 Jakub Kieżun 40 10 15 0 15 0 0
17 Weronika Konefke 40 3 0 5 6 6 20
18 Natalia Drusewicz 39 3 4 5 5 4 18
19 Maurycy Gawrysiak 38 1 7 0 0 5 25
20 Jakub Kędzierski 37 7 6 9 7 8 0
21 Paulina Morek 36 1 3 7 4 5 16
22 Nikola Olczak 35 0 0 4 5 3 23
23 Mikołaj Lange 34 0 6 0 5 5 18
24 Julian Osiński 32 0 0 3 3 5 21
25 Roksana Dawidowska 31 7 9 7 8 0 0
26 Dominika Hryckiewicz 29 0 4 3 3 3 16
27 Fabian Osiński 29 0 0 0 5 5 19
28 Kacper Walentynowicz 28 10 13 5 0 0 0
29 Dominika Stasiak 28 0 0 0 5 4 19
30 Julia Trościanko 27 0 5 7 8 7 0
31 Magda Teperek 27 0 4 2 2 5 14
32 Kornelia Banasiak 27 0 3 2 2 4 16
33 Maciej Soczyński 26 0 2 5 3 2 14
34 Wojciech Oko 25 0 4 4 0 0 17
35 Dawid Woźniak 24 0 3 3 4 0 14
36 Martyna Kilon 24 0 2 2 4 4 12
37 Karolina Gromżyńska 23 0 0 0 3 5 15
38 Michał Rekiel 22 0 5 3 0 2 12
39 Sandra Gołębiowska 22 11 0 1 5 2 3
40 Paulina Tokarska 20 0 0 3 4 3 10
41 Patrycja Dziarska 19 0 0 2 3 4 10
42 Nikola Łeppek 19 0 0 0 0 4 15
43 Weronika Paluch 18 0 2 2 4 0 10
44 Natalia Soczyńska 17 0 5 4 4 4 0
45 Maciej Warmijak 16 3 0 0 0 5 8
46 Filip Osowski 15 0 0 0 4 3 8
47 Natalia Matuszewicz 14 0 3 6 5 0 0
48 Mikołaj Bisewski 14 0 0 3 0 5 6
49 Aleksander Goleń 13 0 2 1 2 0 8
50 Inez Filipczuk 13 0 0 3 5 0 5
51 Julia Smolak 13 0 0 1 2 4 6
52 Dominika Landowska 12 0 0 0 3 3 6
53 Dominika Stępień 11 0 0 5 3 3 0
54 Alicja Sokołowska 10 0 0 5 5 0 0
55 Aleksandra Frąckowiak 10 0 0 0 2 3 5
56 Wiktoria Modzelewska 9 0 3 1 2 3 0
57 Natalia Kass 9 0 0 4 5 0 0
58 Wiktoria Ziółkowska 9 0 0 0 4 5 0
59 Filip Wojas 8 1 0 0 2 2 3
60 Zuzanna Grot 7 0 0 4 3 0 0
61 Sandra Kubkowska 7 0 0 3 4 0 0
62 Oskar Ostałowski 6 0 4 0 2 0 0
63 Maciej Morzyc 6 3 0 0 0 3 0
64 Dominik Weisbrot 5 5 0 0 0 0 0
65 Kacper Antkowiak 5 5 0 0 0 0 0
66 Sebastian Bąk 5 5 0 0 0 0 0
67 Jakub Pudełko 5 3 0 0 0 2 0
68 Zofia Ciekorska 5 0 0 2 3 0 0
69 Natalia Łępa 4 0 0 4 0 0 0
70 Weronika Mamińska 4 0 0 0 4 0 0
71 Weronika Mamińska 4 0 0 0 0 4 0
72 Kamila Wojdyła 3 0 0 0 3 0 0
73 Bartłomiej Osiński 3 3 0 0 0 0 0
Zwiń listę
Klasyfikacja turniejowa
Rozwiń listę
numerimie i nazwisko punkty
1 Patryk Weisbrot 7
2 Jakub Kędzierski 7
3 Mateusz Bartoszewicz 7
4 Jakub Filaber 7
5 Michał Ambroziak 7
6 Roksana Dawidowska 7
7 Dominik Weisbrot 5
8 Kacper Murawa 5
9 Adrian Bielicki 5
10 Dominika Duda 5
11 Kacper Antkowiak 5
12 Sebastian Bąk 5
13 Maciej Warmijak 3
14 Weronika Konefke 3
15 Paweł Frąckowiak 3
16 Natalia Drusewicz 3
17 Jakub Pudełko 3
18 Bartłomiej Osiński 3
19 Maciej Morzyc 3
20 Sandra Gołębiowska 11
21 Jakub Kieżun 10
22 Kacper Walentynowicz 10
23 Cezary Gawrysiak 10
24 Jakub Kwaśniewski 10
25 Marcin Klebba 10
26 Kamila Bryła 10
27 Adam Tochowicz 1
28 Paulina Morek 1
29 Filip Wojas 1
30 Maurycy Gawrysiak 1
Zwiń listę
Lista Obecności
Rozwiń listę
numerimie i nazwiskorocznik
1 Jakub Kieżun 1999
2 Patryk Weisbrot 1999
3 Kacper Walentynowicz 1999
4 Cezary Gawrysiak 2000
5 Jakub Kwaśniewski 2000
6 Jakub Kędzierski 2000
7 Mateusz Bartoszewicz 2000
8 Jakub Filaber 2000
9 Michał Ambroziak 2000
10 Roksana Dawidowska 2000
11 Dominik Weisbrot 2000
12 Kacper Murawa 2000
13 Marcin Klebba 2001
14 Kamila Bryła 2001
15 Adrian Bielicki 2001
16 Dominika Duda 2001
17 Kacper Antkowiak 2001
18 Sebastian Bąk 2001
19 Maciej Warmijak 2001
20 Weronika Konefke 2001
21 Paweł Frąckowiak 2001
22 Natalia Drusewicz 2001
23 Adam Tochowicz 2001
24 Paulina Morek 2001
25 Filip Wojas 2001
26 Jakub Pudełko 2002
27 Maurycy Gawrysiak 2002
28 Sandra Gołębiowska 2001
29 Bartłomiej Osiński 2001
30 Maciej Morzyc 2001
Zwiń listę
Klasyfikacja turniejowa
Rozwiń listę
numerimie i nazwisko punkty
1 Roksana Dawidowska 9
2 Marcin Klebba 9
3 Mateusz Bartoszewicz 8
4 Michał Ambroziak 8
5 Kamila Bryła 8
6 Jakub Filaber 7
7 Kacper Murawa 7
8 Maurycy Gawrysiak 7
9 Jakub Kędzierski 6
10 Adrian Bielicki 6
11 Adam Tochowicz 6
12 Mikołaj Lange 6
13 Dominika Duda 5
14 Paweł Frąckowiak 5
15 Aleksander Szermelek 5
16 Julia Trościanko 5
17 Michał Rekiel 5
18 Natalia Soczyńska 5
19 Natalia Drusewicz 4
20 Szymon Kwiatkowski 4
21 Magda Teperek 4
22 Oskar Ostałowski 4
23 Dominika Hryckiewicz 4
24 Wojciech Oko 4
25 Paulina Morek 3
26 Natalia Matuszewicz 3
27 Wiktoria Modzelewska 3
28 Dawid Woźniak 3
29 Kornelia Banasiak 3
30 Weronika Paluch 2
31 Aleksander Goleń 2
32 Maciej Soczyński 2
33 Martyna Kilon 2
34 Jakub Kieżun 15
35 Kacper Walentynowicz 13
36 Patryk Weisbrot 11
37 Cezary Gawrysiak 11
Zwiń listę
Lista Obecności
Rozwiń listę
numerimie i nazwiskorocznik
1 Jakub Kieżun 1999
2 Patryk Weisbrot 1999
3 Kacper Walentynowicz 1999
4 Cezary Gawrysiak 2000
5 Jakub Kędzierski 2000
6 Mateusz Bartoszewicz 2000
7 Jakub Filaber 2000
8 Michał Ambroziak 2000
9 Roksana Dawidowska 2000
10 Kacper Murawa 2000
11 Marcin Klebba 2001
12 Kamila Bryła 2001
13 Adrian Bielicki 2001
14 Dominika Duda 2001
15 Paweł Frąckowiak 2001
16 Natalia Drusewicz 2001
17 Adam Tochowicz 2001
18 Paulina Morek 2001
19 Szymon Kwiatkowski 2002
20 Maurycy Gawrysiak 2002
21 Mikołaj Lange 1999
22 Aleksander Szermelek 1999
23 Natalia Matuszewicz 1999
24 Weronika Paluch 1999
25 Julia Trościanko 2001
26 Michał Rekiel 2001
27 Magda Teperek 2001
28 Oskar Ostałowski 2001
29 Dominika Hryckiewicz 2001
30 Wojciech Oko 2001
31 Wiktoria Modzelewska 2001
32 Dawid Woźniak 2001
33 Aleksander Goleń 2001
34 Natalia Soczyńska 2001
35 Maciej Soczyński 2001
36 Kornelia Banasiak 2001
37 Martyna Kilon 2001
Zwiń listę
Klasyfikacja turniejowa
Rozwiń listę
numerimie i nazwisko punkty
1 Jakub Kędzierski 9
2 Mateusz Bartoszewicz 9
3 Jakub Kwaśniewski 8
4 Kamila Bryła 8
5 Paweł Frąckowiak 8
6 Jakub Filaber 7
7 Roksana Dawidowska 7
8 Paulina Morek 7
9 Julia Trościanko 7
10 Dominika Duda 6
11 Adam Tochowicz 6
12 Aleksander Szermelek 6
13 Natalia Matuszewicz 6
14 Kacper Walentynowicz 5
15 Adrian Bielicki 5
16 Weronika Konefke 5
17 Natalia Drusewicz 5
18 Szymon Kwiatkowski 5
19 Alicja Sokołowska 5
20 Maciej Soczyński 5
21 Dominika Stępień 5
22 Patryk Weisbrot 4
23 Wojciech Oko 4
24 Natalia Kass 4
25 Natalia Soczyńska 4
26 Natalia Łępa 4
27 Zuzanna Grot 4
28 Nikola Olczak 4
29 Julian Osiński 3
30 Michał Rekiel 3
31 Dominika Hryckiewicz 3
32 Dawid Woźniak 3
33 Inez Filipczuk 3
34 Sandra Kubkowska 3
35 Mikołaj Bisewski 3
36 Paulina Tokarska 3
37 Weronika Paluch 2
38 Magda Teperek 2
39 Kornelia Banasiak 2
40 Martyna Kilon 2
41 Zofia Ciekorska 2
42 Patrycja Dziarska 2
43 Cezary Gawrysiak 15
44 Marcin Klebba 13
45 Michał Ambroziak 11
46 Kacper Murawa 11
47 Wiktoria Modzelewska 1
48 Aleksander Goleń 1
49 Julia Smolak 1
50 Sandra Gołębiowska 1
Zwiń listę
Lista Obecności
Rozwiń listę
numerimie i nazwiskorocznik
1 Patryk Weisbrot 1999
2 Kacper Walentynowicz 1999
3 Cezary Gawrysiak 2000
4 Jakub Kwaśniewski 2000
5 Jakub Kędzierski 2000
6 Mateusz Bartoszewicz 2000
7 Jakub Filaber 2000
8 Michał Ambroziak 2000
9 Roksana Dawidowska 2000
10 Kacper Murawa 2000
11 Marcin Klebba 2001
12 Kamila Bryła 2001
13 Adrian Bielicki 2001
14 Dominika Duda 2001
15 Weronika Konefke 2001
16 Paweł Frąckowiak 2001
17 Julian Osiński 2001
18 Natalia Drusewicz 2001
19 Adam Tochowicz 2001
20 Paulina Morek 2001
21 Szymon Kwiatkowski 2002
22 Aleksander Szermelek 1999
23 Natalia Matuszewicz 1999
24 Weronika Paluch 1999
25 Julia Trościanko 2001
26 Michał Rekiel 2001
27 Magda Teperek 2001
28 Dominika Hryckiewicz 2001
29 Wojciech Oko 2001
30 Wiktoria Modzelewska 2001
31 Dawid Woźniak 2001
32 Aleksander Goleń 2001
33 Alicja Sokołowska 1999
34 Natalia Kass 1999
35 Natalia Soczyńska 2001
36 Maciej Soczyński 2001
37 Kornelia Banasiak 2001
38 Dominika Stępień 2001
39 Natalia Łępa 2001
40 Martyna Kilon 2001
41 Zuzanna Grot 2001
42 Nikola Olczak 2001
43 Inez Filipczuk 2001
44 Sandra Kubkowska 2001
45 Mikołaj Bisewski 2001
46 Julia Smolak 2001
47 Zofia Ciekorska 2001
48 Sandra Gołębiowska 2001
49 Paulina Tokarska 2002
50 Patrycja Dziarska 2001
Zwiń listę
Klasyfikacja turniejowa
Rozwiń listę
numerimie i nazwisko punkty
1 Jakub Filaber 9
2 Michał Ambroziak 9
3 Roksana Dawidowska 8
4 Kamila Bryła 8
5 Julia Trościanko 8
6 Jakub Kędzierski 7
7 Adam Tochowicz 7
8 Aleksander Szermelek 7
9 Dominika Duda 6
10 Weronika Konefke 6
11 Paweł Frąckowiak 6
12 Szymon Kwiatkowski 6
13 Adrian Bielicki 5
14 Natalia Drusewicz 5
15 Mikołaj Lange 5
16 Natalia Matuszewicz 5
17 Alicja Sokołowska 5
18 Natalia Kass 5
19 Nikola Olczak 5
20 Inez Filipczuk 5
21 Sandra Gołębiowska 5
22 Fabian Osiński 5
23 Dominika Stasiak 5
24 Paulina Morek 4
25 Weronika Paluch 4
26 Dawid Woźniak 4
27 Natalia Soczyńska 4
28 Martyna Kilon 4
29 Sandra Kubkowska 4
30 Filip Osowski 4
31 Weronika Mamińska 4
32 Wiktoria Ziółkowska 4
33 Paulina Tokarska 4
34 Julian Osiński 3
35 Dominika Hryckiewicz 3
36 Maciej Soczyński 3
37 Dominika Stępień 3
38 Zuzanna Grot 3
39 Zofia Ciekorska 3
40 Karolina Gromżyńska 3
41 Dominika Landowska 3
42 Kamila Wojdyła 3
43 Patrycja Dziarska 3
44 Filip Wojas 2
45 Magda Teperek 2
46 Oskar Ostałowski 2
47 Wiktoria Modzelewska 2
48 Aleksander Goleń 2
49 Kornelia Banasiak 2
50 Julia Smolak 2
51 Aleksandra Frąckowiak 2
52 Jakub Kieżun 15
53 Mateusz Bartoszewicz 13
54 Kacper Murawa 11
55 Marcin Klebba 11
Zwiń listę
Lista Obecności
Rozwiń listę
numerimie i nazwiskorocznik
1 Jakub Kieżun 1999
2 Jakub Kędzierski 2000
3 Mateusz Bartoszewicz 2000
4 Jakub Filaber 2000
5 Michał Ambroziak 2000
6 Roksana Dawidowska 2000
7 Kacper Murawa 2000
8 Marcin Klebba 2001
9 Kamila Bryła 2001
10 Adrian Bielicki 2001
11 Dominika Duda 2001
12 Weronika Konefke 2001
13 Paweł Frąckowiak 2001
14 Julian Osiński 2001
15 Natalia Drusewicz 2001
16 Adam Tochowicz 2001
17 Paulina Morek 2001
18 Filip Wojas 2001
19 Szymon Kwiatkowski 2002
20 Mikołaj Lange 1999
21 Aleksander Szermelek 1999
22 Natalia Matuszewicz 1999
23 Weronika Paluch 1999
24 Julia Trościanko 2001
25 Magda Teperek 2001
26 Oskar Ostałowski 2001
27 Dominika Hryckiewicz 2001
28 Wiktoria Modzelewska 2001
29 Dawid Woźniak 2001
30 Aleksander Goleń 2001
31 Alicja Sokołowska 1999
32 Natalia Kass 1999
33 Natalia Soczyńska 2001
34 Maciej Soczyński 2001
35 Kornelia Banasiak 2001
36 Dominika Stępień 2001
37 Martyna Kilon 2001
38 Zuzanna Grot 2001
39 Nikola Olczak 2001
40 Inez Filipczuk 2001
41 Sandra Kubkowska 2001
42 Julia Smolak 2001
43 Zofia Ciekorska 2001
44 Sandra Gołębiowska 2001
45 Fabian Osiński 2001
46 Dominika Stasiak 2001
47 Filip Osowski 2001
48 Weronika Mamińska 2001
49 Wiktoria Ziółkowska 2001
50 Karolina Gromżyńska 2001
51 Dominika Landowska 2001
52 Kamila Wojdyła 2001
53 Aleksandra Frąckowiak 2001
54 Paulina Tokarska 2002
55 Patrycja Dziarska 2001
Zwiń listę
Klasyfikacja turniejowa
Rozwiń listę
numerimie i nazwisko punkty
1 Kacper Murawa 9
2 Dominika Duda 9
3 Jakub Kędzierski 8
4 Paweł Frąckowiak 8
5 Aleksander Szermelek 7
6 Julia Trościanko 7
7 Adrian Bielicki 6
8 Weronika Konefke 6
9 Szymon Kwiatkowski 6
10 Maciej Warmijak 5
11 Julian Osiński 5
12 Adam Tochowicz 5
13 Paulina Morek 5
14 Maurycy Gawrysiak 5
15 Mikołaj Lange 5
16 Magda Teperek 5
17 Mikołaj Bisewski 5
18 Fabian Osiński 5
19 Wiktoria Ziółkowska 5
20 Karolina Gromżyńska 5
21 Natalia Drusewicz 4
22 Natalia Soczyńska 4
23 Kornelia Banasiak 4
24 Martyna Kilon 4
25 Julia Smolak 4
26 Dominika Stasiak 4
27 Patrycja Dziarska 4
28 Nikola Łeppek 4
29 Weronika Mamińska 4
30 Dominika Hryckiewicz 3
31 Wiktoria Modzelewska 3
32 Dominika Stępień 3
33 Nikola Olczak 3
34 Filip Osowski 3
35 Dominika Landowska 3
36 Aleksandra Frąckowiak 3
37 Paulina Tokarska 3
38 Maciej Morzyc 3
39 Filip Wojas 2
40 Jakub Pudełko 2
41 Michał Rekiel 2
42 Maciej Soczyński 2
43 Sandra Gołębiowska 2
44 Cezary Gawrysiak 15
45 Marcin Klebba 13
46 Mateusz Bartoszewicz 11
47 Jakub Filaber 11
48 Kamila Bryła 11
Zwiń listę
Lista Obecności
Rozwiń listę
numerimie i nazwiskorocznik
1 Cezary Gawrysiak 2000
2 Jakub Kędzierski 2000
3 Mateusz Bartoszewicz 2000
4 Jakub Filaber 2000
5 Kacper Murawa 2000
6 Marcin Klebba 2001
7 Kamila Bryła 2001
8 Adrian Bielicki 2001
9 Dominika Duda 2001
10 Maciej Warmijak 2001
11 Weronika Konefke 2001
12 Paweł Frąckowiak 2001
13 Julian Osiński 2001
14 Natalia Drusewicz 2001
15 Adam Tochowicz 2001
16 Paulina Morek 2001
17 Filip Wojas 2001
18 Jakub Pudełko 2002
19 Szymon Kwiatkowski 2002
20 Maurycy Gawrysiak 2002
21 Mikołaj Lange 1999
22 Aleksander Szermelek 1999
23 Julia Trościanko 2001
24 Michał Rekiel 2001
25 Magda Teperek 2001
26 Dominika Hryckiewicz 2001
27 Wiktoria Modzelewska 2001
28 Natalia Soczyńska 2001
29 Maciej Soczyński 2001
30 Kornelia Banasiak 2001
31 Dominika Stępień 2001
32 Martyna Kilon 2001
33 Nikola Olczak 2001
34 Mikołaj Bisewski 2001
35 Julia Smolak 2001
36 Sandra Gołębiowska 2001
37 Fabian Osiński 2001
38 Dominika Stasiak 2001
39 Filip Osowski 2001
40 Wiktoria Ziółkowska 2001
41 Karolina Gromżyńska 2001
42 Dominika Landowska 2001
43 Aleksandra Frąckowiak 2001
44 Paulina Tokarska 2002
45 Patrycja Dziarska 2001
46 Nikola Łeppek 2001
47 Maciej Morzyc 2001
48 Weronika Mamińska 2000
Zwiń listę
Klasyfikacja turniejowa
Rozwiń listę
numerimie i nazwisko punkty
1 Maciej Warmijak 8
2 Aleksander Goleń 8
3 Filip Osowski 8
4 Mikołaj Bisewski 6
5 Julia Smolak 6
6 Dominika Landowska 6
7 Inez Filipczuk 5
8 Aleksandra Frąckowiak 5
9 Cezary Gawrysiak 35
10 Jakub Filaber 33
11 Adrian Bielicki 31
12 Filip Wojas 3
13 Sandra Gołębiowska 3
14 Patryk Weisbrot 29
15 Mateusz Bartoszewicz 28
16 Jakub Kwaśniewski 27
17 Kacper Murawa 26
18 Dominika Duda 26
19 Paweł Frąckowiak 26
20 Marcin Klebba 25
21 Kamila Bryła 25
22 Maurycy Gawrysiak 25
23 Aleksander Szermelek 24
24 Nikola Olczak 23
25 Michał Ambroziak 22
26 Adam Tochowicz 22
27 Julian Osiński 21
28 Weronika Konefke 20
29 Szymon Kwiatkowski 20
30 Fabian Osiński 19
31 Dominika Stasiak 19
32 Natalia Drusewicz 18
33 Mikołaj Lange 18
34 Wojciech Oko 17
35 Paulina Morek 16
36 Dominika Hryckiewicz 16
37 Kornelia Banasiak 16
38 Karolina Gromżyńska 15
39 Nikola Łeppek 15
40 Magda Teperek 14
41 Dawid Woźniak 14
42 Maciej Soczyński 14
43 Michał Rekiel 12
44 Martyna Kilon 12
45 Weronika Paluch 10
46 Paulina Tokarska 10
47 Patrycja Dziarska 10
Zwiń listę
Lista Obecności
Rozwiń listę
numerimie i nazwiskorocznik
1 Patryk Weisbrot 1999
2 Cezary Gawrysiak 2000
3 Jakub Kwaśniewski 2000
4 Mateusz Bartoszewicz 2000
5 Jakub Filaber 2000
6 Michał Ambroziak 2000
7 Kacper Murawa 2000
8 Marcin Klebba 2001
9 Kamila Bryła 2001
10 Adrian Bielicki 2001
11 Dominika Duda 2001
12 Maciej Warmijak 2001
13 Weronika Konefke 2001
14 Paweł Frąckowiak 2001
15 Julian Osiński 2001
16 Natalia Drusewicz 2001
17 Adam Tochowicz 2001
18 Paulina Morek 2001
19 Filip Wojas 2001
20 Szymon Kwiatkowski 2002
21 Maurycy Gawrysiak 2002
22 Mikołaj Lange 1999
23 Aleksander Szermelek 1999
24 Weronika Paluch 1999
25 Michał Rekiel 2001
26 Magda Teperek 2001
27 Dominika Hryckiewicz 2001
28 Wojciech Oko 2001
29 Dawid Woźniak 2001
30 Aleksander Goleń 2001
31 Maciej Soczyński 2001
32 Kornelia Banasiak 2001
33 Martyna Kilon 2001
34 Nikola Olczak 2001
35 Inez Filipczuk 2001
36 Mikołaj Bisewski 2001
37 Julia Smolak 2001
38 Sandra Gołębiowska 2001
39 Fabian Osiński 2001
40 Dominika Stasiak 2001
41 Filip Osowski 2001
42 Karolina Gromżyńska 2001
43 Dominika Landowska 2001
44 Aleksandra Frąckowiak 2001
45 Paulina Tokarska 2002
46 Patrycja Dziarska 2001
47 Nikola Łeppek 2001
© 2012 - 2013 siatkówka.alpat.com.pl
projekt i realizacja: pawel.urbaniak@krolnet.pl