Grupy młodzieżowe są dotowane z budżetu miasta Gdyni

Podsumowanie XI cyklu turniejów Alpat Volley

Za nami XI edycja cyklu turniejów siatkówki dla najmłodszych - Alpat Volley. Przeprowadziliśmy pięć turniejów (25.03, 26.03, 08.04, 09.04 i 23.04), podczas których uczestnicy rozegrali wiele emocjonujących spotkań. O czołowe miejsca walka toczyła się do ostatniego turnieju. Zdecydowanym liderem po największy puchar był Maksymilian Wdowczyk, który wygrał 4 z 5 turniejów. O drugim miejscu decydowała ilość wygranych turniejów. Kacper Kamerka został sklasyfikowany nad Piotrkiem Kukawskim. O miejscu 5 zdecydował mniejszy ranking startowy Zuzi i to ona ostatecznie uplasowała się wyżej od Sławka. Poniżej prezentujemy klasyfikację generalną oraz klasyfikacje w danych rocznikach:

III. Walkiewicz Antoni

Wyżej wymienione osoby otrzymały wiele nagród, takich jak profesjonalny sprzęt sportowy (plecaki, odzież) oraz pamiątkowe puchary oraz medale. Dodatkowo, jako że w naszym turnieju nie ma przegranych to każdy startujący uczestnik otrzymał medal wraz z dyplomem oraz nagrodę ufundowaną przez Gdyńskie Centrum Sportu.

Po zakończeniu rozgrywek na ostatnim turnieju zaproszeni zostali rodzice do wspólnej zabawy. 8 rodziców tym razem rywalizowało w turnieju dwójek. Tak jak w przypadku dzieci, mecze były rozgrywane na czas. Każde spotkanie było bardzo emocjonujące i do ostatnich sekund nie wiadomo było kto wygra. Ostatecznie najlepsi okazali się rodzice Zuzi Dylewicz pokonując naszą Panią fotograf wraz z mężem. Pojedynek o miejsce 3 wygrali rodzice Marcina Neumanna, pokonując rodziców Kacpra Kapiszki. Każdy uczestnik turnieju otrzymał medal wraz z dyplomem oraz upominek od Gdyńskiego Centrum Sportu. Zwycięska para dodatkowo została obdarowana pamiątkową koszulką.

Zarówno dla uczestników jak i dla obserwatorów jedenasty cykl turniejów Alpat Volley dostarczył wielu emocji. Uczestnicy walczyli o każdy punkt, a licznie zgromadzeni kibice wspierali ich dopingiem. Dla zawodników turniej oprócz możliwości rywalizacji dostarczył również możliwość integracji z rówieśnikami. Cieszą nas zdobywane przez z Was nowe znajomości i życzymy Wam, aby wspólna gra/rywalizacja dawała Wam jak najwięcej satysfakcji oraz radości. Do zobaczenia na kolejnych turniejach!

Dziękujemy zawodnikom i rodzicom z klubu KATS ALPAT GDYNIA, Gdyńskiemu Centrum Sportu oraz Dyrekcji ZS nr 15 za za pomoc w organizacji turniejów.

Turnieje dotowane są przez Urząd Miasta Gdyni.

Generalna 2004-2005 2006-2007 2008 i młodsi
Klasyfikacja 2004-2005

Miejsce Imię i Nazwisko Ranking Startowy I Turniej II Turniej III Turniej IV Turniej V Turniej Ranking Uwagi